O co chodzi z rozmiarem Dobrych Krzeseł?
O co chodzi z rozmiarem Dobrych Krzeseł?

Wydaje się to nieco dziwne, że krzesło może mieć rozmiary podobnie jak ubrania czy obuwie. Faktycznie, we własnym rozmiarze czujemy się najlepiej. Dobre Krzesło zostało tak zaprojektowane, abyście mieli możliwość wyboru rozmiaru do swojego wzrostu. Nie jest dobrym rozwiązaniem kiedy dziecko korzysta z fotela biurowego dorosłego.

Kręgosłup dziecka kształtuje się na przestrzeni lat. Kiedy dziecko rośnie – zmieniają się jego parametry. Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w  okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 1.30 m. wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości niż w momencie kiedy osiągniemy 1.70 m. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, aby krzesło było odpowiednio dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego. Rozmiary Dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn, uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

Skoro Twoje dziecko ma:

0.90 m wybierz krzesło w rozmiarze 1

1.20 m wybierz krzesło w rozmiarze 3

1.40 m. wybierz krzesło w rozmiarze 4

1.50 m. wybierz krzesło w rozmiarze 5

1.70 m. wybierz krzesło w rozmiarze 6

 

Mamo, Tato, wybieraj rozmiar z rozsądkiem.

Nie polecamy wybierać krzesła z dużym zapasem. Skoro niewygodnie jest dziecku poruszać się w dużo za dużych butach, to dla jego pleców zbyt duże krzesło może okazać się uciążliwe. Przed wyborem, jeśli macie wątpliwości warto się z nami skontaktować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium