Jakie krzesło do pracy biurowej? To często pomijany temat.
Jakie krzesło do pracy biurowej? To często pomijany temat.

Krzesła w biurze zazwyczaj odziedziczamy po innym pracowniku który „dorobił” się nowego krzesła biurowego. Co z nowymi pracownikami? Gdzie i na czym będą siedzieć? – Coś się znajdzie. To bardzo częste podejście ze strony pracodawcy. Z racji odziedziczania krzeseł po innych większość siedzisk nie jest odpowiednio dostosowanych do pracy przy biurku. Na krześle spędzamy 8 lub więcej godzin dziennie, warto więc zadbać aby było ono ergonomiczne i dobrej jakości.
Wygodna i prawidłowa pozycja ciała przy pracy na komputerze wpływa też na naszą wydajność oraz efektywność. Tworzy nam się w pewien sposób łańcuch czynników.  Dobre krzesło -> brak dyskomfortu przy pracy, związanego z nieprawidłową postawą -> efektywność oraz wydajność -> zadowolony szef -> nagrodzony i zadowolony pracownik 😉. Czy to nie brzmi korzystnie dla każdej ze stron?

W wcześniejszych blogach opisywałam już nasze Dobre Krzesło oraz poparte certyfikatem korzyści Dobre Krzesło-korzyści siedzenia . Mam nadzieję że pomogą w wyborze odpowiedniego i Dobrego Krzesła dla twojej firmy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl