O nas

Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem, która pracę nad projektem „Dobre Krzesło” rozpoczęła z zespołem naukowców z dziedziny ortopedii, ergonomii, fizjoterapii i biomechaniki. Naszym celem było stworzenie kształtu siedziska odzwierciedlającego krzywizny kręgosłupa. Efektem prac jest nietypowy design oraz seria krzeseł mających na celu kształtowanie prawidłowej pozycji siedzącej.

 

Czym są Dobre Krzesła?

Dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa, są więc to też zdrowe krzesła. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

Oferta

Nieustanny rozwój sprawia, że nasza oferta z roku na rok staje się co raz bardziej różnorodna aby każdy mógł znaleźć produkty na miarę swoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy:

  • Krzesła dziecięce
  • Krzesła młodzieżowe
  • Krzesła biurowe
  • Krzesła konferencyjne
  • Krzesła specjalistyczne
  • Krzesła szkolne
  • Zestawy siedziskowe
  • Ławki szkolne
  • Stoliki stołówkowo-świetlicowe
  • Stoliki przedszkolne

Ofertę krzeseł Entelo można znaleźć w salonach meblowych Meblik, Black Red White i Emka Meble na terenie całej Polski. Salony zlokalizowane są w największych miastach kraju, jak i niewielkich miejscowościach.

Sprawdź naszą sieć sprzedaży: https://entelo.pl/biuro/9_siec_sprzedazy/

Dobre Krzesło jest obecne na wielu rynkach zagranicznych. Polski produkt możesz znaleźć w m.in. w takich krajach, jak: Francja, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Niemcy, Austria, Dania, Szwecja, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja.

 

Jakość

MADE IN POLAND

Dobre Krzesła produkowane są w Polsce co pozwala nam każdego dnia pracować nad jakością i funkcjonalnością naszych produktów.

 Wytrzymałość

Unikalna forma produkcji pozwoliła nam stworzyć wyjątkowe, jakościowe krzesła o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Przeprowadziliśmy liczne badania wytrzymałościowe poszczególnych kolekcji krzeseł, które potwierdzają jakość wykonania. Oferujemy w 100% wysokojakościowe krzesła.

Certyfikaty

Produkujemy krzesła według normy europejskiej. Siedziska Dobrych Krzeseł zostały zaprojektowane w oparciu o normę PN-EN 1729 oraz przebadane pod kątem wytrzymałości zgodnie z normą PN-EN 1335

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl